VÁNOČNÍ KONCERT MĚSTSKÉ HUDBY ÚPICE

Typ akce: Kultura

27.10.2023 15:30 do 14.12.2023 22:30

poprvé v PÁTEK!

Tradiční Vánoční koncert MHÚ, který se vždy konal v sobotu, se letos v úpickém divadle poprvé uskuteční v pátek! Muzikanti se na něj celý rok těší. Pilně nacvičují každý pátek v Suchovršicích. Koncert nabídne kompletně nový repertoár, který bude složen jako vždy převážně z populárních písní a také ze skladeb z muzikálů, z pohádek a POZOR! – jeho součástí bude také jedna hádanka pro diváky. Odměnou za správnou odpověď budou 2 vstupenky na příští koncert!!! A nebojte se, na vánoční tématiku v závěru koncertu také dojde... Po smutné kritice z loňska, že chyběla Tichá noc, minimálně toto napravíme. ;-)

Kapela je letos opravdu hodně omlazená! Uslyšíte 4 zpěvačky, 3 zpěváky, nového moderátora i veselou show z muzikálu Mamma Mia. Překvapením pro diváky jistě bude nový mladý aranžér a nadějný dirigent!!!

Pro ty, co se na koncert nedostanou, bude opět zajištěn přímý přenos z koncertu na kabelové TV Účko a samozřejmě také na kanálu YouTube na internetu. Pan Jiří Středa letos investoval do dalších 4 kabelů, takže bude vše hned stříháno z 8 kamer!

Předprodej vstupenek zajišťuje od 20. 11. Turistické informační centrum, Náměstí T. G. Masaryka 31, Úpice.

200 Kč / přístavek 150 Kč / ZTP+P zdarma Kč